O NÁS :::

Společnost GBARD HOLDING s.r.o. byla založena jako investičně obchodní společnost. Postupem času došlo ke koupi zavedené společnosti se zaměřením na projektování a realizaci staveb.

Již od svého vzniku, díky předchozí široké praxi vedení i zaměstnanců, společnost získala celou řadu zakázek v oblasti projektování i stavebnictví.

POJIŠTĚNÍ A ZODPOVĚDNOST :
Naše společnost má řádně uzavřenu pojistnou smlouvu na pokrytí případných škod do celkové výše 10 000 000 Kč.

PROJEKTY A REALIZACE :
Veškeré námi uskutečněné projekty byly realizovány vždy v plném souladu se zadáním a zpravidla v daných termínech. Díky nastaveným standardům v naší společnosti, dobrým mravům a zejména kvalitní odvedené práci s minimálním počtem reklamací, se společnost řadí mezi několik firem se zaměřením na VIP služby.

ZDOKONALOVÁNÍ :
Cílem tohoto firemního vzdělávání, je certifikované zdokonalení technologických postupů, úspora energií a zkvalitnění zhotovených zakázek s důrazem na optimalizaci nákladů zákazníka coby zadavatele a prodloužení životnosti využitých materiálů a to s důrazem na zachování maximální kvality a technologických postupů již při samotné realizaci projektu.

CERTIFIKACE :
V průběhu let dostala naše společnost možnost stát se členem několika sdružení a to zejména díky zachování kvality a dobré pověsti společnosti.

GARANCE :
Společnost GBARD HOLDING s.r.o., je jako poskytovatel široce dostupných a kvalitních služeb garantem úspěšné realizace Vašich projektů. V plném souladu s interními pravidly společnosti jsme schopni garantovat dodržení přesných technologických postupů stejně tak, jako termínů realizace.

Pokud máte jakékoli dotazy, naváhejte kontaktovat naši společnost! Rádi Vám odpovíme jakékoli dotazy.


SLOVO JEDNATELKY :

Vážený zákazníku,

v dnešní době záplavy stavebních a developerských firem je velmi složité vybrat si tu správnou a spolehlivou firmu k realizaci Vašich snů nebo přání. Naše společnost se s tímto problémem setkává velmi často a to zejména u projektů, u kterých zajišťujeme převzetí celkové realizace a dokončení prací, které byly provedeny předchozí firmou nekvalitně, nebo které nebyly provedeny vůbec.

Proto mi dovolte, abych Vám svým jménem, jako jednatelka společnosti popřála šťastný výběr a byla bych potěšena, kdyby i naše společnost měla šanci ukázat své kvality a dobře odvedenou práci na Vašem projektu.

Nenechte se omezovat a trvejte na kvalitě !      
                                                                                                                                        Dvořák Tomáš - Jednatel

 

 
     
Domů    |    O nás   |   Služby   |   Reference   |   JOB   |   Certifikace   |   Technologie   |   Kontakty   |  
All right reserved - VIPSTAVBY.CZ - GBARD HOLDING s.r.o. © copyright 2013
Použití jakékoli části webu bez předchozího písemného souhlasu vlastníka je zakázáno. Vybrané grafické prvky jsou registrovanou ochranou známkou.